Pieredzei seko kvalitāte !
© Autogars 2022
Pieredzei seko kvalitāte !
Pakalpojumi Piedāvājam plaša spektra pakalpojumus ! Pie mums jūs varat: •	Noregulēt auto savirzi •	Veikt auto antikoroziju •	Balansēt un nomainīt riepas •	Veikt auto diagnostiku •	Un vēl… Standarta 4x4 auto pārbūve, palielinātai caurbraucamībai. Liekot lietā ilggadējo pieredzi bezceļu braukšanā, spēsim jums palīdzēt uzlabot un pilnveidot jūsu 4x4 automobīli, jūsu priekam un nepieciešamībai!  Pilns automobīļa remonta serviss, zinoši meistari Veicam pilnu automobīļa servisu un remontu, jebkuram automobīlim, iespēju robežās arī gazes iekārtu apkope (atkarīgs no tā, kāda iekārta uzstādīta). Citroen un Toyota automobīļu tirdzniecība un autorizēta apkope Esam oficiālais Citroen dīleris/apkalpotājs, kā arī Toyota autorizētais apkalpotājs. Sagatavosim jūsu auto tehniskajai apskatei Sagatavosim jūsu auto tehniskajai apskatei, parbaudīsim vai jūsu auto ir kārtībā, ja nav, tad salabosim un ja nepieciešams jūsu vietā arī iziesim tehnisko apskati, lai jūs varat veltīt savu laiku lietām kas jums ir būtiskas. Virsbūves remonts ar lielu pieredzi Veicam arī virsbūves darbus, stiklu maiņas. Strādājam ar visiem lielākajiem apdrošinātājiem kā arī privāti.
Pieredzei seko kvalitāte !
© Autogars 2022

Pakalpojumi

Piedāvājam plaša spektra

pakalpojumus !

Pie mums jūs varat: Noregulēt auto savirzi Veikt auto antikoroziju Balansēt un nomainīt riepas Veikt auto diagnostiku Un vēl…

Standarta 4x4 auto pārbūve, palielinātai

caurbraucamībai.

Liekot lietā ilggadējo pieredzi bezceļu braukšanā, spēsim jums palīdzēt uzlabot un pilnveidot jūsu 4x4 automobīli, jūsu priekam un nepieciešamībai!

Pilns automobīļa remonta serviss, zinoši

meistari

Veicam pilnu automobīļa servisu un remontu, jebkuram automobīlim, iespēju robežās arī gazes iekārtu apkope (atkarīgs no tā, kāda iekārta uzstādīta).

Citroen un Toyota automobīļu

tirdzniecība un autorizēta apkope

Esam oficiālais Citroen dīleris/apkalpotājs, kā arī Toyota autorizētais apkalpotājs.

Sagatavosim jūsu auto tehniskajai

apskatei

Sagatavosim jūsu auto tehniskajai apskatei, parbaudīsim vai jūsu auto ir kārtībā, ja nav, tad salabosim un ja nepieciešams jūsu vietā arī iziesim tehnisko apskati, lai jūs varat veltīt savu laiku lietām kas jums ir būtiskas.

Virsbūves remonts ar lielu pieredzi

Veicam arī virsbūves darbus, stiklu maiņas. Strādājam ar visiem lielākajiem apdrošinātājiem kā arī privāti.