Copyright @ SIA Autogars 2017

Autogars@autogars.lv

Vai tava Toyota jau ir Mana.Toyota.lv ?

Vai tu zini, kad ir Tavas Toyota nākamās apkopes laiks vai kur atrast automobīļa īpašnieka rokasgrāmatu ? Kad beidzas apdrošināšana un kad ir jādodas uz tehnisko apskati ? Tagad visas atbildes atrodamas vienuviet: Mana.Toyota.lv

Mana.Toyota.lv ir Tava automobiļa jaunais un individuālais mājas portāls, kurā atradīsi visu nepieciešamo informāciju par savu Toyota. Piemēram, tur vari uzzināt, kad Tev ar savu Toyota jādodas uz nākamo apkopi, kad beidzas apdrošināšanas polise, vai apskate vēl ir spēkā. Viena no ērtākajām Mana.Toyota.lv funkcijām ir kalendārs, kurā reģistrēti visi paveiktie apkopes un remontdarbi.


Svarīgie datumi vairs nav jāatceras pašam, jo portāls Tev nosūtīs atgādinājumu uz e-pastu. Realitātē tas nozīmē, ka cimdu nodalījumā vairs nav jāuzglabā ne papīri, ne piezīmju grāmatiņa. Viss ir vienā vietā – elektroniski.


Portālā atradīsi arī atbildes uz praktiskiem jautājumiem, piemēram, kā pievienot tālruni automobiļa izklaides sistēmai, ko darīt, ja mērinstrumentu panelī iedegas sarkans indikators, vai kādu papildaprīkojumu vari pasūtīt savam automobilim.


Kā kroni visam portālā Mana.Toyota.lv atradīsi arī vairākus īpašos piedāvājumus tieši savai Toyota.

Reģistrēties kā lietotājam nav nekāda lielā māksla. Tikai ievadi sava automobiļa šasijas numuru un dažus datus par sevi, un jau pēc dažām minūtēm visa informācija būs vienā vietā. Mana.Toyota.lv ir mājīga un ērta.