Copyright @ SIA Autogars 2013

Autogars@autogars.lv

- Toyota/Lexus/Citroen oriģinālo detaļu piegāde trīs darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas

- Uzziniet vairāk par nepieciešamo rezerves daļu nosūtot on-line pieprasījumu
Toyota, Lexus, Citroen automašīnas tiek uzskatītas par izturīgākajām un kvalitatīvākajām pasaulē, tā arī to rezerves daļas tiek izgatavotas balsoties uz striktiem kvalitātes standartiem, lai sasniegtu augstāko veiktspējas un uzticamības pakāpi. Vēlamies uzsvērt, ka Toyota, Lexus un Citroen oriģinālās rezerves daļas ir izstrādātas tieši Jūsu Toyota, Lexus, Citroen automašīnas modelim un  tā izlaiduma gadam.

 

Tās atbilst tieši tām rezerves daļām, kuras tika izmantotas konstruējot tieši Jūs automašīnu. Tieši tādēļ, tās ir vislabākā izvēle, ja par kritēriju tiek noteikti savienojamība, veiktspēja un augsta kvalitāte.


Neekonomējiet, pērkot neoriģinālas rezerves daļas. Remonts var izrādīties dārgāks neskatoties uz mirkļa ekonomiskumu!


Autogarā, Jums ir iespēja iegādāties ne tikai jaunas Toyota, Lexus un Citroen rezerves daļas, bet arī Optifit rezerves daļas- tās ir atjaunotas rezerves daļas, kuras izgatavotas, balstoties uz oriģinālajām Toyota un Lexus rezerves daļām, kas ļauj samazināt detaļas cenu gandrīz uz pusi, saglabājot oriģinālās detaļas kvalitāti. Oriģinālo rezerves daļu atjaunošanas un lietošanas komponentu tehnoloģija ir testēta un atzīta, ievērojot visus Toyota un Lexus kvalitātes standartus un prasības.


Sīkāku informāciju par Toyota, Lexus un Citroen jaunām un Toyota un Lexus Optift rezerves daļām un cenām Jūs varat uzzināt sazinoties ar mūsu rezerves daļu tirdzniecības speciālistu Autogarā.  +371 29299805